Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Середа, 01.04.2020, 22:13                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»
30січня, в перший день  новорічних канікул ,учні 4-В класу побували на екскурсії у м.Харків. Першою зупинкою був Морський музей. Нас  привітно зустрів Олександр Якименко- засновник цього музею.  Ідея перетворити просто колекцію на музей  належить саме йому. Море — це захоплення всього його життя. І не біда, що в сухопутному Харкові немає блакитних хвиль. Більше двадцяти моделей кораблів — роботи самого Якименка, і деякі експонати — роботи харківських майстрів — знаходяться під склом. Все інше нам дозволяли чіпати. Окрасою Морського музею є копії моделей старовинних парусних кораблів. Серед них є кораблі-призери чемпіонатів Європи та України зі змагань з моделізму в найскладнішому класі С1. Вони зроблені з дерева та бронзи і потребували тонкої ручної роботи.

    

                                             

    Морський музей — це музей не конкретно про море, а про морський рух та історію кораблебудування. Експозиція Морського музею побудована так, що можна простежити повністю історію розвитку мореплавання. Олександр Якименко розповідав  про те, як з’явився гребний човен, як з’явився перший стапель і перший водолазний дзвін, як працюють корабельні механізми та навігаційні прилади та багато всього іншого. Тут ми  мали  змогу зазирнути всередину військового корабля XVII століття, дізналися, як встановлювали та працювали зі знаряддями на старовинному вітрильнику, а також як діставали золото із галеонів, що затонули. Екскурсія була цікавою, захоплюючою, пізнавальною.            

                  

                                                                                                                                                  

Потім ми відвідали Театр юного глядача, де мали змогу побачити драматичну казку «Дванадцять місяців» у 2-х діях.     Чарівний і небезпечний зимовий ліс... Дванадцятеро братів - чаклунів, що вміють керувати силами природи... Бідна падчерка, що в заметіль шукає проліски, і маленька вередлива королева, що намагається підкорити своїм забаганкам навіть матінку-природу...    Наприкінці екскурсії ми відвідали головну Новорічну ялинку, помилувалися красою вечірнього міста, порозважалися на дитячих гірках.

Коровіна В.О.,    Дикопавленко Л.М.