Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Четвер, 24.09.2020, 06:48                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»6 грудня у 3-В класі було проведено нестандартний урок-гру з математики «Ключі від палацу Розумників» на тему «Засвоєння таблиць множення та ділення. Задачі на знаходження периметра фігур». Щоб потрапити до палацу Розумників, третьокласники повинні були здобути 10 ключів. Двері  палацу відчиняються тільки перед розумними людьми, тому всі завдання учні виконували старанно і уважно.

Урок розпочався з розумової розминки, потім, розв’язуючи приклади, діти піднімалися по математичних сходах. З захватом пройшла гра «Ціль – мимо», коли хлопчики і дівчатка проходили під дощем із «крижаних бурульок». З особливим інтересом учні розв’язували задачу від триголового змія.

Відпочивали третьокласники разом з «ПіснеЗнайкою». Співаючи і виконуючи рухи, діти невимушено повторили таблицю множення. Щоб здобути наступні ключі, учні відгадували закодоване слово, розв’язували логічні завдання. Працюючи в групах, знаходили периметр фігур. Весело пройшла гра «Вірю – не вірю». Коли всі ключі було вставлено в замки - двері відчинилися, і діти потрапили до палацу Розумників. За свою працю учні отримали солодкі призи.

Завуч школи Деркач Л. В. щиро подякувала дітям за активну роботу на уроці і наголосила, що тільки за допомогою розуму і наполегливої праці можна досягти в житті успіху.