Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Четвер, 24.09.2020, 08:31                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»Гурток «Дивограй»

 

Напрям: художньо-естетичний.

Керівник: Василенко Ірина Вікторівна, учитель хореографії.

Кількість учнів, які відвідують гурток: 20.

Основні завдання гуртка :

  • Пізнавальна компетентність, що забезпечує ознайомлення з поняттями та знаннями, які стосуються хореографічного мистецтва.

  • Практична компетентність, що сприяє оволодінню навичок хореографічного мистецтва.

  • Творча компетентність, забезпечує формування творчих здібностей у вихованців, розвиток естетичних почуттів, смаків.

  • Соціальна компетентність, сприяє вихованню дбайливого ставлення до культури, мистецтва, народних цінностей рідного краю.

Танець - найулюбленіший і найпопулярніший вид самодіяльного мистецтва і  сприяє естетичному вихованню і фізичному розвитку дітей. Навчаючись у хореографічному гуртку, діти знайомляться з мистецтвом хореографії, набувають певну танцювальну підготовку, розвивають пластичність, вміння красиво рухатися, зміцнюють організм. Під час занять виробляється творча активність, працьовитість, уважність, розширюється  творча уява, зростає культура поведінки, виховується художній смак дитини.

Гуртківці постійно беруть участь у шкільних та районних заходах: «Олімпійський урок»,  до «Дня учителя»,  «Посвяті в Барвінчата», у предметних тижнях,  святах, виховних заходах.

Застосовуються нестандартні форми  проведення занять гуртка: «Навчи іншого», «Роби як я», «Розширення поля оцінок», «Дитяче журі».

На підсумковому занятті здійснюється відзначення кращих вихованців, а також    демонструють кращі танцювальні номери  гуртківців.