Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Субота, 21.07.2018, 02:55                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»17 жовтня цього року учні  4-В класу Решетилівської ЗОШ I ступеня здійснили цікаву і пізнавальну екскурсію до міста Кременчук і Комсомольськ.                                                                                                                                           

Спочатку  побували на кондитерській фабриці «Рошен», що у Кременчуці. Екскурсія почалася із зустрічі групи на прохідній фабрики. Невеликий екскурс в історію створення кондитерської корпорації ROSHEN, розповідь про її продукцію та фабрики. Дізналися, що під власним «солодким знаком якості» ROSHEN виробляє до 200 видів високоякісних кондитерських виробів (шоколадні і желейні цукерки, карамель, шоколад, печиво, вафлі, бісквітні рулети і торти). Загальний обсяг виробництва продукції досягає 450 тисяч тон на рік. Потім переглянули  фільм про процес виробництва кондитерських виробів ROSHEN. Далі  направилися  на оглядовий майданчик одного з цехів, де познайомилися з процесом виготовлення карамельної маси і формуванням карамелі «Еклер» і «Молочна крапля». Екскурсовод розповів  про технологічний процес виробництва карамелі і познайомив  з роботою загорткових машин і процесом складання гофрокоробів. Спостерігали  за процесом фасування карамелі в пакети на розфасовувально-пакувальному обладнанні. Потім  поспілкувалися  з екскурсоводом, поділилися враженнями  і пройшли  в зал для дегустації. По закінченні дегустації  отримали  солодкі подарунки.        


                                     

 Потім відвідали Свято- Миколаївський собор. Будівництво Свято-Миколаївського собору почалася в липні 1991 року. Київським іконописцями  були замовлені ікони для іконостасу та стін. А майстрам з Черкас обробку для ікон з сусального золота. Собор міста Комсомольська має п'ять куполів, розмір в плані - 40,6 на 15 метрів, а висота його дзвіниці становить 36,4 метра. Благоустрій території храму також втілив творчий підхід його настоятеля: заболочена дніпровська затока перетворилася на дивовижне озеро, а намивний прибережний пісок - в гранітну набережну, з якої по сходах можна піднятися прямо в храм. 14 жовтня 1994 на свято Покрова Пресвятої Богородиці Свято-Миколаївський собор було освячено.  Сьогодні Свято-Миколаївський собор - це перлина Полтавського краю і гордість міста Комсомольськ-на-Дніпрі. Силует Храму нагадує лебедя. І дійсно, озеро, на схилах якого височіє Храм, полюбили білі лебеді, які навіть взимку не покидають це святе місце. Мешканці та гості Комсомольська піклуються про цих величних красивих птахів, обігрівають і годують їх.                                                                

Дітям дуже сподобалася ця екскурсія. Вони дізналися багато цікавого і корисного, а також  весело провели час.