Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS П`ятниця, 28.02.2020, 08:48                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»  На зимових канікулах учні 2- В класу побували на екскурсії у м.Дніпропетровськ.  Проїжджаючи вулицями міста екскурсовод ознайомила нас із історією та сучасним цього чудового міста . Спочатку ми відвідали Льодовий палац спорту  «Метеор» . За своєю архітектурою та оснащенням — це унікальна споруда, де розміщуються дві льодові арени, спеціалізовані зали, стрілецький тир. Трансформована арена великої ковзанки дозволяє проводити у Палаці, крім змагань з різних видів спорту, великі театралізовані вистави, виставки, концерти. .  У виконанні дитячого зразкового балету на льоду «Кристалл»  було показано  новорічну казкову виставу «Кіт у чоботях» .  Із задоволенням діти спостерігали за майстерною грою акторів , за зміною прекрасних декорацій та костюмів .  Потім ми відвідали планетарій. Планетарій у м. Дніпроперовськ - це пізнавальний, видовищний та навчальний комплекс. Апарат «Планетарій» дозволяє побачити картину зоряного неба у всій його красі. Спеціальні проектори, які відтворюють панорами космодрому і міста, можуть створювати ефекти полярного сяйва, а також затемнення Сонця. 
У 1968 році в Дніпропетровську було відкрито цей унікальний заклад, що поєднує в собі навчальну аудиторію, музей, і театр. Це другий на Україні планетарій, для якого було спроектовано і побудовано окреме спеціальне приміщення.

Планетарій відкрив перед нами  небесний купол, який прикрашений зірками, і ми  опинилися  під нічним небокраєм . Із цікавістю ми подорожували у космічному просторі та відшукали сузір’я Дракона .                                                                                                

 Далі ми відвідали Акваріум  прісноводних риб .


На території акваріума проводиться постійна виставка риб і плазунів. У стінах залу розміщено 20 акваріумів загальною ємкістю 20 кубічних метрів. Представлені риби Центральної і Південної Америки, Африки, Південно-східної Азії, Індонезії і Дніпровського басейну. Центральну частину залу займає каркасний акваріум «тунельного типу» ємністю 100 тисяч літрів, виготовлений з розжареного силікатного скла завтовшки 20 міліметрів. Він населений рибами природних водойм України, а також акліматизованими і гібридними формами, вирощеними в рибних господарствах Дніпропетровської області.  

                                         

 ми повернулися із масою захоплюючих вражень та спогадів про прекрасне місто  Дніпропетровськ .