Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Середа, 26.02.2020, 16:26                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»10 лютого 2013 року учні 3-В класу відвідали  м. Полтава . Першою цікавою зупинкою було інтерактивне музичне шоу  у палаці дозвілля «Листопад»  за участю героїв улюблених дитячих мультфільмів . Організатори свята створили дуже смішне і надзвичайно цікаве шоу за мотивами популярного серед дітей і дорослих мультфільму «Маша і Ведмідь».

Шоу " Маша  і Ведмідь ” це:

- Неймовірно цікавий сюжет;

 - Зустріч з улюбленими героями;

 - Інтерактив з дітьми в концертному залі  під час шоу;

 - Фотографування з героями  після шоу.

Під час вистави у нас  була  можливість, залишаючись на своїх місцях у залі, вільно і невимушено взяти участь у розвитку сюжету – грати разом з головними героями, співати і навіть танцювати. Маша та Ведмідь залучали нас у казковий світ героїв на сцені і допомогли  стати його повноправними учасниками.

Потім наша екскурсія продовжилася  у ТРЦ «КИЇВ», де проходила виставка екзотичних тварин «Тропічний рай» , на якій було представлено близько 100 видів тварин . На виставці ми змогли подивитися та сфотографуватися  напам'ять з павуками  птахоїдами, скорпіонами, зміями різних порід, ігуанами, ящірками, крокодилами, черепахами, папугами ,шиншилами та багатьма видами гризунів, тропічними жабами, веселими мавпами та іншими видами екзотичних тварин . Екскурсія була цікавою та пізнавальною . Діти отримали інформацію по темах , які їх цікавили .

Продовжили ми відпочинок у  дитячому розважальному  центрі на каруселі , роллердромі ,  у лазерному тиру та  5D-кінотеатрі . Де отримали масу позитивних емоцій , незабутніх вражень .