Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Середа, 01.04.2020, 22:15                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»Європейський тиждень мобільності проходить щороку з 16 по 22 вересняз ціллю надихнути людей використовувати альтернативні автомобілям види транспорту та заохотити владу европейських міст впроваджувати і сприяти формуванню сталого транспорту. Від початку в 2002 році вплив Європейського тижня мобільності зростає у всій Європі та світі. В 2015 році близько 1900 міст з 45 країн взяли участь та організували заходи протягом Тижня. Кульмінацією Тижня є День без Авто, під час якого в містах виділяється територія виключно для пішоходів, велосипедистів та руху міського транспорту на весь день.
Кожного року Тиждень мобільності фокусується на різних аспектах, що відносяться до сталої мобільності.  Цьогорічною темою є - “Розумна і стала мобільність – інвестиція в Європу”.
 
Тема цьогорічного Європейського тижня мобільності запрошує нас задуматися про наші звички і розглянути позитивні економічні наслідки, які розумні і стійкі види транспорту можуть мати позитивний вплив на наші родини, економічний розвиток наших міст і наше суспільство в цілому. Зробивши розумний вибір щодо видів транспорту, які ми використовуємо, ми можемо заощадити гроші, поліпшити наше здоров'я, і зробити свій внесок у захист навколишнього середовища. Кожна з переваг має позитивний економічний вплив на суспільство і все це переконливо свідчить на користь потреби спробувати щось нове.

Наша школа вперше у цьому році долучилася до цього проекту. Програма Тижня була насиченою: це акція "Пішим ходом до школи", подорож "Знай! Люби! Бережи!",перерви творчості, вікторину "Твій друг - велосипед", виставка малюнків "Дорога до школи" та велопробіг "Єднаймось для корисної справи".