Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS Четвер, 20.02.2020, 03:12                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»             22 жовтня відбувся урок вчителя  2 – В класу Пробийголови Людмили Юріївни Детективна історія «В пошуках мавпочки Чіти», на  тему

« Узагальнена таблиця  додавання і віднімання одноцифрових чисел. Задачі на дві дії.

          Діти з цікавістю допомагали детективу Хвату йти по слідах мавпочки Чіти-бешкетниці, яка тікаючи  з зоопарку залишила після себе слід - розмотаний клубочок ниток. Але нитка постійно розривалася то біля дерева працьовитого дятла, який пропонував дітям завдання для усного рахунку, то біля озера жабки-мандрівниці, яка навчала дітей додавати і віднімати одноцифрові числа використовуючи узагальнену таблицю.


            Відпочиваючи  пiд музичний супровід, учні разом з Детективом Хватом  постiйно уявляли, як тихо вони пiдкрадаються до злодiїв, то присiдали  причаївшись за кущами, то  ставали навшпиньки вдивляючись у далечінь i  все думали, як  наздогнати і врятувати маленьку тваринку.


           Далі ниточка привела учнів в поле, на якому живе Заможний хом’як. Він був дуже  засмученим, тому що не вмів порахувати свої зернята, Хом’ячок до школи не ходив, математику не вивчав. І діти з захопленням допомогли йому розв’язати задачу. А коли другокласники дійшли до мудрого дерева, на верхівку якого залізла мавпочка, виявилося, що Чіта без нашої допомоги відшукати прямокутники серед гілок мудрого дерева не вміє, значить спуститися на землю не зможе. Хлопчики та дівчатка блискуче впоралися з завданням і врятували  тваринку. А вона з вдячністю віддала кошик з бананами, які нарвала на пальмі. Діти пригощали гостей, що були присутні на уроці, та самі ласували райськими фруктами.

      Людмила Юріївна похвалила своїх учнів словами віршу:

На уроці не дрімали

Гарно всі відповідали

Тож скажу вам у кінці

В 2 - В класі діти – молодці!

   Директор школи Москаленко Л. І. щиро дякувала дітям за активну роботу на уроці і побажала і далі наполегливо працювати, допомагати  один одному, бути вихованими та старанними учнями.