Ви увійшли як Гость | Група "Гости"
Головна Мій профіль Вихід RSS П`ятниця, 28.02.2020, 09:02                                   

«Школа сприяння здоров’ю: Гармонія. Партнерство. Родинність»Екскурсія до Харкова 

Під час весняних канікул учні 4 – A класу разом з учнями 3- Г, 4 –B класу відвідали місто Харків. Діти зустрілися з великим промисловим містом, його чудовими площами, прекрасними спорудами. Побачили рух міського електричного транспорту, відвідали музей природи, дельфінарій, зоопарк.

   Харківський музей природи – це один з найстаріших музеїв природознавства в Україні. Він налічує близько 300 тисяч експонатів. В 23 залах діти бачили експонати живої і неживої природи всіх континентів океанів Землі. Тут бачили скелети гігантських китів, мамонтів, колекцію тропічних жуків і метеликів і багато чого іншого.

   В дельфінарії дітей зустріли дельфіни Геша, Міша, Геркулес, Віта і морські котики Боб, Йолка, Пончик та морська левиця Пишка. Своїми виступами тварини зачарували дітей, подарували їм радість, приємні враження, чудовий відпочинок.

   У зоопарку зберігаються і вивчаються представники дикої фауни всіх континентів Землі. Тут живуть 19 тварин із Червоної книги.

   Діти з великою радістю і задоволенням зустрічалися з тваринами, де було дозволено підгодовувати тварин.

   На згадку залишилось багато фотографій і маса приємних вражень.

       

  

   "На весняних канікулах 28 березня 2012 року ми їздили на екскурсію в місто Харків. Це було дуже захоплююче.

   Коли ми зайшли до музею, то вражено дивилися на чучела тварин, вони були нібито живі. Екскурсовод дуже гарно розповіла про тварин і багато того, що ми не знали.

   Потім ми відвідали дельфінарій «Немо». Спочатку веселилися на майданчику, де стояли цікаві гірки, лабіринти,… Пізніше відвідали виставу, в якому головними героями були звичайно ж дельфіни та морські котки. Самою цікавою  і захоплюючою була екскурсія по зоопарку,де ми мали змогу побачити живих, різних тварин, яких до цього бачили лише в енциклопедіях. Це спокійні буйволи, різнобарвні фазани, цікаві бегемоти,  величезні слони,….

   Екскурсію ми закінчили в «Макдональдсі» поділившись з товаришами враженнями за чашечкою теплого чаю і смачним гамбургером. По дорозі додому ми ділилися враженнями від побаченого і спілкувалися."

   Поділилася своїми враженнями учениця 4 – А класу Сербін Анастасія.


"Нещодавно ми їздили в Харків. Місто нам дуже сподобалося. Спочатку побували в природничому музеї, потім в зоопарку, де побачили багато різних тварин, деяких, навіть, нам дозволили годувати. Але найбільше вражень у нас залишилося після виступу дельфінів та морських котиків у дельфінарії.

   На завершення нашої поїздки ми побували в «Макдональдсі». Додому ми їхали заморені, але з усмішками та довго розповідали батькам про подорож, яка нам дуже сподобалась."

Своїми враженнями щиро поділилася учениця 4 – А класу Шут Катерина.

 

Також своїми враженням поділилися учні 3 –Г класу, які також разом з четвертокласниками відвідали давнє місто Харків.

   "Подорож була цікавою, захоплюючою. Учні побували в музеї природи, де побачили майже всі види тварин, що живуть на Землі. Дуже сподобалась вистава з участю дельфінів та морських котиків в дельфінарії «Немо». Не залишив байдужими і зоопарк, де можна було побачити і сфотографувати дивовижних тварин і екзотичних птахів. Немало радості принесли і відвідини Макдональдса.

   Екскурсія всім сподобалася і залишила багато приємних вражень."